Карантин - це можливість побути наодинці з собою, своїми думками,бажаннями, а значить із своїми мріями також. Якщо ви довго мріяли про те, щоб спробувати свої можливості у якомусь виді творчості, не чекайте поки вам хтось дозволить цим зайнятись,не пробуйте – беріть і робіть поки маєте час. Не пошкодуйте потім про те чого ви не спробували у житті,але могли. 

 

фурнітура для декупажуВ асортименті товарів які ми продаємо є багато речей з допомогою яких ви можете почати займатись декоративно-прикладною творчістю. Це різноманітна

фурнітура для виробів з шкіри та дерева.

Замки, завіси, декоративні елементи з металу та пластику які використовуються для створення шкатулок з дерева та коробок для подарунків. Ви можете власноруч створити для себе чи своїх близьких людей шкатулку для прикрас,або красиву коробку для зберігання необхідних вам речей. Або ж стильну у всі часи шкіряну сумку.

Ви можете прикрасити інтер’єр свого дому, або можете зайнятись декупажем. Відремонтувати ваші старі улюблені речі з шкіри та дерева чи створити нові унікальні меблі. Залишіть по собі щось цінне, щось в чому ви б відобразили себе, свій досвід і почуття.

^ Наверх