При чому коли все суспільство вважає ваш шлях абсурдним.

Сьогодні ми розповімо вам декілька ідей які допомогли людям створити не просто красиві та потрібні клієнтам речі а речі що змінили світ.

На початку ХХ ст. автомобілі були дуже дорогими. В основному фірми що виготовляли авто створювали великі, пишні автомобілі що ставали предметом просто неймовірної розкоші. Адже коштувати такий автомобіль міг як гарний будинок. Покупку авто в той час можна зрівняти із покупкою в наш час літака.

Проте такий стан справ зовсім не збігався із баченням одного молодого конструктора та підприємця якого звали Генрі Форд. Форд вважав що автомобіль повинен бути засобом пересування а не предметом розкоші. В час коли автомобілі виготовляли у невеликих кількостях у домашніх майстернях він вперше почав використовувати потокові методи виробництва серед яких було і перше використання цілісного конвеєрного виробництва. В час коли компанії і виробництва намагалися витиснути із робочих всі сили Форд вводив скорочений на той час 40-годинний робочий тиждень та платив максимально можливу зарплату своїм працівникам що збільшувало купівельну спроможність робітників а значить і покращувало стан економіки в масштабах країни.

Але напевно найбільший вклад в американську економіку внесли власне автомобілі Генрі Форда. Він казав «Якби я спитав людей чого вони хочуть, вони б відповіли що хочуть швидших коней. Але їм потрібне швидше переміщення». Форд прибрав із своїх авто все лишнє, зробивши надійними та продуманими і знизив ціну наскільки це було можливо. Що означало відповідно те що більше людей зможе дозволити собі автомобілі. В результаті через ефективність,надійність та доступність автомобілів компанії «Форд» декілька галузей економіки сильно зросли. Так селяни змогли обробляти свої угіддя набагато краще що збільшило як прибутки фермерів так і створило багато робочих місць.
У весь цей час всі хто міг вставляли палки в колеса Форду - профспілки, політики, місцеві божевільні. Та прибутки і вплив Генрі Форда лише зростав що доводило його правоту. Коли всі виробники загравали з клієнтами ідучи за бажаннями клієнтів, Форд робив нечуване, він розуміючи краще за клієнтів що їм потрібно, втілював своє оригінальне та потужне бачення.

Ми хочемо щоб ви ніколи не відступали від бажання створити щось що змінить ваше (і не тільки) життя на краще. Сумлінно працюйте та втілюйте свої ідеї разом з нами і пам’ятайте - літак злітає проти вітру.

^ Наверх