У всіх нас є мрії і бажання, реалізацію яких ми відкладаємо на потім, або і взагалі вважаємо недосяжними. До якогось часу канадець Кайл Макдональд мислив так само. Він винаймав квартиру і довго мріяв про власний будинок, але грошей в нього не було. Проте він надихнувся ідеєю дитячої гри Більше, краще.

Суть якої полягала в обміні речей на речі при чому з кожним разом потрібно старатися отримати цінніший або більший предмет.

 

В результаті, через рік і 14 серій обмінів Кайл отримав те що хотів, двоповерховий будинок. Серед того чим він обмінювався були дверна ручка, снігохід, звукозаписувальний контракт, договір оренди, роль у фільмі і врешті будинок.
Фактично бажання подивитися як далеко можна зайти, спробувавши щось нове, привело його до омріяної мети.

Ми хочемо сказати, що за простими речами насправді ховаються неймовірні подорожі. І щоб відправитись в них потрібно лише не боятися відкривати для себе щось нове щодня. Тож грайте із впевненістю в життєві ігри та не бійтесь йти до масштабних цілей та мрій. А ми ж будемо допомагати вам із речами, якими ви можете змінити світ навколо себе на краще.

^ Наверх